Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Warto serwisować samochód w ASO? Odpowiadamy.
kalendarz 23/03 2023

Warto serwisować samochód w ASO? Odpowiadamy.

Warsztat / Porady

Zakup nowego samochodu u autoryzowanego dealera to jedna z poważniejszych decyzji. Z reguły jest przemyślana, przeanalizowana i podjęta z rozmysłem. Równie ważne jak wybór samochodu jest odpowiednie zadbanie o niego w czasie jego eksploatacji. Autoryzowane salony dealerskie posiadają w swojej ofercie również kompleksową obsługę zakupionych pojazdów. Poza corocznymi przeglądami technicznymi warto dbać o takie kwestie jak wymiana płynów, sprawdzanie hamulców czy bieżący przegląd. W czasie obowiązywania gwarancji samochodu obsługa w ASO może być korzystna w przypadku uniknięcia problemów z tytułu np. ewentualnych roszczeń w związku z reklamacją. Serwisowanie samochodu w autoryzowanej stacji obsługi to także pewność że mamy do czynienia z fachowcami w swojej dziedzinie. Znają oni doskonale tempo eksploatacji poszczególnych podzespołów w  modelach marek zakupionych w salonie. Mając często „pod opieką” pojazd od czasu gdy po raz pierwszy został uruchomiony więc doskonale znają jego mocne i słabsze strony. Znają historię pojazdu i w pełni kontrolują zużycie materiałów na bieżąco usuwając ewentualne awarie. Prowadzona jest również skrupulatnie pełna dokumentacja serwisowa co w przyszłości jest niewątpliwie  dodatkowym atutem np. przy chęci sprzedaży samochodu. Należy również wspomnieć że w autoryzowanej stacji personel pracuje na oryginalnych częściach i zapewnia optymalne rozwiązania dla danego modelu samochodu. Doświadczenie jest w tej materii bezcenne.

Na przykładzie wybranej autoryzowanej stacji obsługi chcielibyśmy przedstawić jakie konkretnie realnie korzyści płyną przy wyborze ASO na serwis swojego pojazdu. Pod lupę wzięliśmy warszawską autoryzowaną stację obsługi marek Dacia i Renault – Dyszkiewicz Sp. z o.o.  W 2002 roku został oddany do użytku nowy obiekt w którym mieści się serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Klient po zakupie nowego samochodu w autoryzowanym salonie, może liczyć w pełni na obsługę gwarancyjną i co ważne – również pogwarancyjną. W jej skład wchodzą przeglądy generalne i serwisowe, montaż dodatków samochodowych, diagnostyka pojazdów Renault, pomiar emisji i zabezpieczenie technicznych kontroli pojazdów drogowych. Na miejscu można wykonać również kontrolę i regulację geometrii osi, test hamulców i resorów. Stacja dysponuje również stanowiskiem wulkanizacyjnym.

Wykonywane są również  naprawy nadwozi mniejszego zakresu bez lakierowania. Klient wymieni tu również przednie szyby. Bardzo istotną i niezwykle pomocną usługą jest doradztwo i pomoc klientowi podczas negocjacji z zakładem ubezpieczeń w przypadku napraw objętych ubezpieczeniem pojazdu.

Oddanie samochodu do przeglądu wiąże się z ryzykiem pozostawienia go na dłużej, choćby z powodu naprawy usterek czy wymiany podzespołów. Salon wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadził możliwość wypożyczenia na ten czas samochodu zastępczego. Idąc dalej, dbając o komfort klientów i oszczędzając ich czas wprowadzona została również usługa „door to door” zapewniająca pełną obsługę przez pracowników ASO od momentu odbioru pojazdu od klienta  do momentu jego dostarczenia  z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych napraw i formalności.

ASO Dyszkiewicz serwisując samochody klientów, korzysta z profesjonalnych części doskonałej jakości wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Istotne jest również, że po zakończeniu gwarancji klient może również cieszyć się dalszą obsługą. Firma zapewnia szeroki pakiet programów lojalnościowych dla stałych klientów.

Decydując się na autoryzowaną stację obsługi klient ma gwarancję profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

ASO Dyszkiewicz znajduje się w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Warszawy, zaledwie kilka minut od Wilanowa w miejscowości Konstancin – Jeziorna przy ul. Warszawskiej 84. Wjazd znajduje się bezpośrednio ze zmodernizowanej drogi wylotowej na Górę Kalwarię. Lokalizacja zapewnia  bezproblemowy dojazd z południowych części Warszawy, jak również z okolicznych miejscowości. Obiekt dysponuje dużym wygodnym parkingiem co jest istotne biorąc pod uwagę coraz bardziej zatłoczone centrum miasta i ograniczone miejsca parkingowe.

 

 

Zobacz podobne artykuły:

 Wybierasz się na majówkę samochodem?
kalendarz 30/04 2023

Wybierasz się na majówkę samochodem?

Warsztat / Porady

2023.04.30

Sprawdź, jak ułatwić sobie podróżowanie.
Jaki olej do skrzyni biegów stosować?
kalendarz 27/04 2023

Jaki olej do skrzyni biegów stosować?

Warsztat / Eksploatacja

2023.04.27

Jednym z najczęstszych zaniedbań dotyczących skrzyni biegów jest jazda z przepracowanym olejem przekładniowym lub z jego małą ilością.
Wszystko, co powinieneś wiedzieć, kupując używany motocykl
kalendarz 12/04 2023

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, kupując używany motocykl

Warsztat / Porady

2023.04.12

Nie tylko historia i moc.

Firmy z branży

AKUMULATOREX

mazowieckie
ul. Puławska 413
02-801 Warszawa
Tel.: 881-558-332
http://www.akumulatorex.pl/

AMPERMAX

mazowieckie
ul. Zamieniecka 34A
04-158 Warszawa
Tel.: 513 690 990
https://najtansze-akumulatory.pl/
Najnowsze artykuły:
Mustang Super Cobra Jet 1800 – gotów do bicia rekordów

Mustang Super Cobra Jet 1800 – gotów do bicia rekordów

Wiadomości / Ciekawostki

2023.05.29

Mustang Super Cobra Jet 1800 to drapieżna przemiana Mustanga Cobra Jet 1400 – do którego należą wcześniejsze rekordy świata zawodów NHRA.
Honda Civic 2.0 184 KM i-MMD e-HEV Advance – Potrafi zauroczyć...

Honda Civic 2.0 184 KM i-MMD e-HEV Advance – Potrafi zauroczyć...

Testy / Testy

2023.05.28

Ten samochód ma wszystko, aby Ciebie zauroczył. Dlatego nie sposób jest nie polubić najnowszej 11-generacji już odmiany modelu Civic.
Kajetanowicz rusza na Rajd Sardynii

Kajetanowicz rusza na Rajd Sardynii

Wiadomości / Moto sport

2023.05.27

1 czerwca załoga rozpocznie się szutrowy Rajd Sardynii, który dla Kajetanowicza i Szczepaniaka będzie drugą rundą WRC2 w tym sezonie.