Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Warto serwisować samochód w ASO? Odpowiadamy.
kalendarz 23/03 2023

Warto serwisować samochód w ASO? Odpowiadamy.

Warsztat / Porady

Zakup nowego samochodu u autoryzowanego dealera to jedna z poważniejszych decyzji. Z reguły jest przemyślana, przeanalizowana i podjęta z rozmysłem. Równie ważne jak wybór samochodu jest odpowiednie zadbanie o niego w czasie jego eksploatacji. Autoryzowane salony dealerskie posiadają w swojej ofercie również kompleksową obsługę zakupionych pojazdów. Poza corocznymi przeglądami technicznymi warto dbać o takie kwestie jak wymiana płynów, sprawdzanie hamulców czy bieżący przegląd. W czasie obowiązywania gwarancji samochodu obsługa w ASO może być korzystna w przypadku uniknięcia problemów z tytułu np. ewentualnych roszczeń w związku z reklamacją. Serwisowanie samochodu w autoryzowanej stacji obsługi to także pewność że mamy do czynienia z fachowcami w swojej dziedzinie. Znają oni doskonale tempo eksploatacji poszczególnych podzespołów w  modelach marek zakupionych w salonie. Mając często „pod opieką” pojazd od czasu gdy po raz pierwszy został uruchomiony więc doskonale znają jego mocne i słabsze strony. Znają historię pojazdu i w pełni kontrolują zużycie materiałów na bieżąco usuwając ewentualne awarie. Prowadzona jest również skrupulatnie pełna dokumentacja serwisowa co w przyszłości jest niewątpliwie  dodatkowym atutem np. przy chęci sprzedaży samochodu. Należy również wspomnieć że w autoryzowanej stacji personel pracuje na oryginalnych częściach i zapewnia optymalne rozwiązania dla danego modelu samochodu. Doświadczenie jest w tej materii bezcenne.

Na przykładzie wybranej autoryzowanej stacji obsługi chcielibyśmy przedstawić jakie konkretnie realnie korzyści płyną przy wyborze ASO na serwis swojego pojazdu. Pod lupę wzięliśmy warszawską autoryzowaną stację obsługi marek Dacia i Renault – Dyszkiewicz Sp. z o.o.  W 2002 roku został oddany do użytku nowy obiekt w którym mieści się serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Klient po zakupie nowego samochodu w autoryzowanym salonie, może liczyć w pełni na obsługę gwarancyjną i co ważne – również pogwarancyjną. W jej skład wchodzą przeglądy generalne i serwisowe, montaż dodatków samochodowych, diagnostyka pojazdów Renault, pomiar emisji i zabezpieczenie technicznych kontroli pojazdów drogowych. Na miejscu można wykonać również kontrolę i regulację geometrii osi, test hamulców i resorów. Stacja dysponuje również stanowiskiem wulkanizacyjnym.

Wykonywane są również  naprawy nadwozi mniejszego zakresu bez lakierowania. Klient wymieni tu również przednie szyby. Bardzo istotną i niezwykle pomocną usługą jest doradztwo i pomoc klientowi podczas negocjacji z zakładem ubezpieczeń w przypadku napraw objętych ubezpieczeniem pojazdu.

Oddanie samochodu do przeglądu wiąże się z ryzykiem pozostawienia go na dłużej, choćby z powodu naprawy usterek czy wymiany podzespołów. Salon wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadził możliwość wypożyczenia na ten czas samochodu zastępczego. Idąc dalej, dbając o komfort klientów i oszczędzając ich czas wprowadzona została również usługa „door to door” zapewniająca pełną obsługę przez pracowników ASO od momentu odbioru pojazdu od klienta  do momentu jego dostarczenia  z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych napraw i formalności.

ASO Dyszkiewicz serwisując samochody klientów, korzysta z profesjonalnych części doskonałej jakości wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Istotne jest również, że po zakończeniu gwarancji klient może również cieszyć się dalszą obsługą. Firma zapewnia szeroki pakiet programów lojalnościowych dla stałych klientów.

Decydując się na autoryzowaną stację obsługi klient ma gwarancję profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

ASO Dyszkiewicz znajduje się w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Warszawy, zaledwie kilka minut od Wilanowa w miejscowości Konstancin – Jeziorna przy ul. Warszawskiej 84. Wjazd znajduje się bezpośrednio ze zmodernizowanej drogi wylotowej na Górę Kalwarię. Lokalizacja zapewnia  bezproblemowy dojazd z południowych części Warszawy, jak również z okolicznych miejscowości. Obiekt dysponuje dużym wygodnym parkingiem co jest istotne biorąc pod uwagę coraz bardziej zatłoczone centrum miasta i ograniczone miejsca parkingowe.

 

 

Zobacz podobne artykuły:

ARIYA na trudne zimowe warunki
kalendarz 28/11 2023

ARIYA na trudne zimowe warunki

Warsztat / Technika

2023.11.28

Unikatowa technologia napędu na cztery koła e-4ORCE w samochodach zelektryfikowanych zwiększa pewność prowadzenia dzięki doskonałym osiągom i przyczepności w każdych warunkach.
Jak rozwiązać problem dymiącego z wydechu silnika?
kalendarz 28/11 2023

Jak rozwiązać problem dymiącego z wydechu silnika?

Warsztat / Porady

2023.11.28

Spaliny, które wydostają się z rury wydechowej powinny być bezbarwne. Jeżeli zauważyłeś, że z Twojego samochodu wydostaje się inny kolor dymu to znak, że coś się z Twoim pojazdem dzieje.
Jak zabezpieczyć samochód przed zimą?
kalendarz 21/11 2023

Jak zabezpieczyć samochód przed zimą?

Warsztat / Porady

2023.11.21

Praktyczny niezbędnik dla kierowców.

Firmy z branży

AKUMULATOREX

mazowieckie
ul. Puławska 413
02-801 Warszawa
Tel.: 881-558-332
http://www.akumulatorex.pl/

AMPERMAX

mazowieckie
ul. Zamieniecka 34A
04-158 Warszawa
Tel.: 513 690 990
https://najtansze-akumulatory.pl/
Najnowsze artykuły:
 Porsche 911 GT1 Strassenversion opuściło muzeum

Porsche 911 GT1 Strassenversion opuściło muzeum

Wiadomości / Ciekawostki

2023.12.10

Powstało tylko 20 egzemplarzy tego modelu a jeden z nich znajduje się w Muzeum Porsche w Stuttgarcie.
 Lancia Ypsilon 2024 – Co wiadomo?

Lancia Ypsilon 2024 – Co wiadomo?

Wiadomości / Wydarzenia

2023.12.09

Nowy model otrzyma napęd elektryczny i zadebiutuje w lutym przyszłego roku w limitowanej serii Edizione Limitata Cassina.
Suzuki Swift 2024 – Przed premierą

Suzuki Swift 2024 – Przed premierą

Prezentacje / Nowości

2023.12.07

Przedsmak nowego Swifta Suzuki dało podczas niedawnej wystawy w Tokio, prezentując model jeszcze jako „concept”. Teraz ujawniono wersję produkcyjną, która wygląda praktycznie tak samo.