Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Volkswagen  - „Dealer roku 2020"
kalendarz 19/03 2021

Volkswagen - „Dealer roku 2020"

News / Volkswagen

VW po raz kolejny wyłonił laureatów corocznego konkursu „Dealer roku".

Wyniki konkursu właśnie zostały ogłoszone: zwycięzcą głównej kategorii został dealer Motorpol Wrocław (na kolejnych lokatach uplasowali się: Świtoń-Paczkowski z Zielonej Góry oraz Carsed Siedlce). W kategoriach dodatkowych („Sprzedaż" i „Jakość") nagrodzony został dealer Świtoń-Paczkowski z Zielonej Góry (zdobywając tym samym aż trzy wyróżnienia w całym konkursie), a mianem najlepszego partnera serwisowego w 2020 roku może poszczycić się Gall-ICM z Wrocławia.

Dodajmy, że aby zasłużyć na tytuł Dealera Roku, należy bardzo dobrze wypaść nie tylko w konkursowych kategoriach, ale również przygotować prezentację, podlegającą ocenie przez przedstawicieli marki.

„Gratuluję wszystkim zwycięzcom jak i pozostałym dealerom oraz partnerom serwisowym, w którzy w niezwykle wymagającym 2020 roku włożyli mnóstwo pracy w zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Zaangażowanie, entuzjazm w realizacji ambitnych założeń – to aspekty warte docenienia. Po naszej sieci dealerskiej widać gotowość do szukania innowacyjnych rozwiązań i stawiania czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom" – powiedział Łukasz Zadworny, dyrektor marki Volkswagen./ns/

źródło: VW


Tagi:
VW, Volkswagen, Dealer roku 2020

Zobacz podobne artykuły:

Paliwo na stacjach będzie tańsze
kalendarz 07/08 2026

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Wiadomości / News

2026.08.07

Najbardziej, o ok. 20 gr/l spadną ceny benzyny.
Ambitne plany Volvo
kalendarz 06/08 2026

Ambitne plany Volvo

Wiadomości / News

2026.08.06

Nowa strategia zostanie przedstawiona 17 września.
Ponad 5 mln Toyot w pół roku
kalendarz 05/08 2026

Ponad 5 mln Toyot w pół roku

Wiadomości / News

2026.08.05

9,1 proc. wzrostu sprzedaży aut zelektryfikowanych Toyoty.
Najnowsze artykuły:
Adrian Rzeźnik wygrał Rajd Rzeszowski

Adrian Rzeźnik wygrał Rajd Rzeszowski

Wiadomości / Moto sport

2026.08.10

19-latek objął prowadzenie po pierwszym odcinku specjalnym i nie oddał go aż do mety.
Kompakty wracają do łask

Kompakty wracają do łask

Wiadomości / Gorące tematy

2026.08.10

83 proc. Polaków uważa je za idealne auta do miasta.
Porsche Cayenne Electric w oku burzy

Porsche Cayenne Electric w oku burzy

Wiadomości / Ciekawostki

2026.08.09

Porsche kontra największy samolot świata.