Muzyczny Mercedes na warszawskim Powiślu

W najbliższą sobotę (13 czerwca) już po raz trzeci rusza stacja Mercedes, w której będą miały miejsce warsztaty muzyczne o charakterze festiwalu, a także transmisje wyścigów F1.
Dlaczego właśnie Formuła 1? Mercedes jest liderem tych wyścigów. Stacja, to miejsce, które odwiedzą artyści światowej sławy, by wspólnie koncertować. Przy tej okazji będzie można zobaczyć najnowsze modele tej znanej na całym świecie marki.
W tej chwili kończą się prace przy przebudowie i odnowie trzeciej stacji Mercedes na Powiślu, zwanej Krzyżowa Music i Mercedes-Benz./WMr/
galeria: [gallery ids="53817,53818,53819,53820,53821,53822"]Zobacz podobne artykuły:
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Polski transport jest europejskim liderem
Wiadomości / Gorące tematy
2026.06.23
Lotus Cars w Polsce
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.11
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26