Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
I Spotkanie Klasycznych Triumphów
kalendarz 19/05 2015

I Spotkanie Klasycznych Triumphów

Moto fanatyk

Ponad 50 osób i 40 motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 to bilans I Spotkania Klasycznych Triumphów.

Impreza odbyła się w miniony weekend (15-17 maja) w Lanckoronie z bazą w hotelu Modrzewiówka.

I Spotkanie Klasycznych Triumphów miało charakter integracji połączonej ze wspólną jazdą. Uczestnicy, którzy zjechali dosłownie z całej Polski nie mogli narzekać na nudę. W sobotę i niedzielę przejechali wspólnie ponad 300 km odwiedzając wiele ciekawych miejsc m.in. zaporę w Tresnej, Szczyrk, Wisłę, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu, dealera Triumpha w Bielsku-Białej, Rynek w Lanckoronie i Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Niektórzy, aby się spotkać pokonali na swoich Triumphach ponad 700 km w jedną stronę. Piękne, górskie drogi z pewnością zrekompensowały im trudy dojazdu. Tak duża liczba klasycznych Triumphów na całej trasie przejazdu budziła wśród przypadkowych widzów bardzo pozytywne emocje.

Gościem specjalnym imprezy była Weronika Kwapisz, która w sobotę wieczorem opowiadała o swojej wyprawie Bonneville’m po USA i Kanadzie. Podczas loterii Ślepy Los rozlosowano nagrody od firm: Triumph Polska, Karcher Polska i Motul Polska. Nikt nie wyjechał z pustymi rękami. Najstarszym motocyklem imprezy okazał się Triumph Bonneville 140V z 1976 r, należący do Macieja Chojnowskiego.

I Spotkanie Klasycznych Triumphów odbyło się pod patronatem Cafe Racer Club Poland, którego członkowie pomagali podczas przejazdów całej grupy.

Program zlotu i inne szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Foto: Kamil Maziarek
 

galeria: [gallery ids="53995,53996,53997,53998,53999"]

Zobacz podobne artykuły:

VI Rajd Tylko dla Zuchwałych
kalendarz 31/07 2026

VI Rajd Tylko dla Zuchwałych

Moto fanatyk

2026.07.31

Klasykiem przez Polskę.
VW Golf GTI I na Classica Mierzęcin 2026
kalendarz 19/07 2026

VW Golf GTI I na Classica Mierzęcin 2026

Moto fanatyk

2026.07.19

Model z 1977 r. z platynowym certyfikatem.
Lexus LFA Concept - Premierowy przejazd w Goodwood
kalendarz 11/07 2026

Lexus LFA Concept - Premierowy przejazd w Goodwood

Prezentacje / Concept Cars

2026.07.11

Elektryczny sportowy bolid zaskoczył pierwszym publicznym przejazdem.
Najnowsze artykuły:
Adrian Rzeźnik wygrał Rajd Rzeszowski

Adrian Rzeźnik wygrał Rajd Rzeszowski

Wiadomości / Moto sport

2026.08.10

19-latek objął prowadzenie po pierwszym odcinku specjalnym i nie oddał go aż do mety.
Kompakty wracają do łask

Kompakty wracają do łask

Wiadomości / Gorące tematy

2026.08.10

83 proc. Polaków uważa je za idealne auta do miasta.
Porsche Cayenne Electric w oku burzy

Porsche Cayenne Electric w oku burzy

Wiadomości / Ciekawostki

2026.08.09

Porsche kontra największy samolot świata.