Z Infiniti do Cadillaca
Wiadomości / News / Cadillac / Infiniti

Prezes Infiniti Johan de Nysschen zrezygnował ze swojego stanowiska i został szefem Cadillaca.
Od 1 sierpnia de Nysschen będzie odpowiedzialny za sprzedaż i marketing na wszystkich rynkach, jak również planowanie i rozwój produktów. W oświadczeniu de Nysschen napisał: „Od jakiegoś czasu jestem pod wrażeniem, jak nowe General Motors zostało przekształcone w potężną siłę w branży. Połączenie silnego przywództwa korporacyjnego i wyjątkowych zasobów inżynieryjnych pozwala na przywrócenie Cadillacowi należnego miejsca wśród światowych marek premium."
Szef GM, Dan Ammann stwierdził: „Johan wnosi do naszej firmy ogromne doświadczenie w rozwoju i prawidłowym funkcjonowaniu luksusowych marek samochodowych." Dodał: „Z ponad 20-letnim doświadczeniem, zwłaszcza w rozwoju marki Audi, jego dokonania dowodzą, że jest idealnym kandydatem do kierowania marki Cadillac w dłuższym okresie."
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26