Wypadek Alonso

Fernando Alonso miał groźnie wyglądający wypadek podczas testów na torze pod Barceloną.
Na torze Circuit de Catalunya odbywały się testy przed nowym sezonem F1. Bolid Alonso wypadł na jednym z zakrętów i uderzył w betonową bandę przy prędkości 250 km/h. 33-letni zawodnik zespołu McLarena został zabrany do szpitala. Jak donoszą hiszpańskie media, Alonso jest przytomny i rozmawia.
W tej chwili nie wiadomo co było powodem wypadku. Jak wynika z nieoficjalnych doniesień, McLaren ma problemy z nowym silnikiem Hondy. Podobno z tego właśnie też powodu, zespół rozpoczął dzisiejsze testy z opóźnieniem.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26