Wygrał Mercedesa AMG GT i narzeka
Wiadomości / News / Mercedes

Rafael Nadal wygrał turniej z serii Stuttgart ATP Tour i otrzymał Mercedesa AMG GT jako nagrodę, ale...
Hiszpański tenisista pokonał ostatecznie Victora Troickiego i zdobył swój pierwszy tytuł na trawie od 2010 r. Nadal, który jest związany kontraktem od prawie 10 lat z Kia, w Stuttgarcie otrzymał kluczyki do jaskrawo zielonego Mercedesa AMG GT.
"To nie jest Kia, ale nie jest źle", powiedział dyplomatycznie. „Nie wiem, czy mogę zmienić kolor, ponieważ ten kolor to trochę dla mnie za wiele", dodał.
Dodajmy, że Nadal jest obecnie 10 w rankingu ATP.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26