WRX STI na służbie

W Greenfield, stanie Wisconsin policja ma do swojej dyspozycji radiowóz - Subaru WRX STI.
Samochód jest wykorzystywany do rutynowych czynności, jak służba patrolowa. Policyjne WRX STI zewnętrznie przypomina samochód z filmu „Szybcy i Wściekli”.
W przypadku tego auta nie powinno to dziwić ale zdarza się, że niektórzy specjalnie łamią przepisy ażeby tylko móc „przejechać” się w Subaru, choć niestety na tylnym siedzeniu.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26