Wrak w drodze do … skupu złomu

Funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego patrolujący ulice Strzelina, zwrócili uwagę na dość osobliwy samochód osobowy.
W miniony piątek (19 czerwca) na ul. Mickiewicza w Strzelinie uwagę inspektorów ITD zwrócił poważnie uszkodzony Mercedes Klasy E – a właściwie wrak z oponami bez powietrza, który prowadził młody mężczyzna. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że jedzie do skupu złomu oddać samochód, który uczestniczył w kolizji kilka dni wcześniej. Kierujący poruszał się bez uprawnień, autem nieposiadającym obowiązkowego ubezpieczenia OC. Poważne i liczne usterki techniczne dyskwalifikowały pojazd z ruchu. Kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego samochodu oraz wydaniem kierowcy zakazu dalszej jazdy. Został też ukarany mandatami.
źródło: GITD
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26