Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
 VW New Beetle – Pożegnanie?
kalendarz 14/09 2018

VW New Beetle – Pożegnanie?

News / Volkswagen

Pogłoski o zakończeniu produkcji New Beetle’a krążą od dość dawna ale wygląda na to, że VW nieumyślnie potwierdził te doniesienia.

Na razie VW potwierdził, że New Beetle 2019 będzie oferowany w czterech różnych wersjach wyposażenia - S, SE, Final Edition SE i Final Edition SEL.

Nie wiadomo w tej chwili czym te nowo proponowane wersje będą się różniły od dotychczasowych, ale można przypuszczać, że otrzymają kilka dodatków. Przypomnijmy, że VW już wcześniej oferował Final Edition modelu New Beetle. Samochód w tej odmianie zadebiutował podczas wystawy Los Angeles Auto Show w 2009 r. i wyróżniał się kolorem nadwozia Aquarius Blue z czarnym dachem lub białym (cabrio). Ponadto wyróżnikiem były specjalne plakietki, sportowe zawieszenie i nowe 17-calowe felgi.

W październiku ubiegłego roku ówczesny szef VW, Herbert Diess powiedział, że los Beetle'a nie został rozstrzygnięty, ale dał do zrozumienia, że elektryczny Beetle będzie „o wiele lepszy niż obecny model". Dodał również: „Myślę, że Microbus (ID Buzz) to o wiele lepsza koncepcja emocjonalna dla marki niż Beetle".

Od tego czasu pojawiały się plotki o elektrycznym Beetle’u z napędem na tylne koła. Według najnowszych doniesień, nowe wcielenie auta może być czterodrzwiowym pojazdem stylizowanym na retro./ns/


Tagi:
Volkswagen, VW New Beetle

Zobacz podobne artykuły:

„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
kalendarz 26/06 2026

„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”

Wiadomości / News

2026.06.26

Porsche zapewnia, że najsłynniejszy model marki zachowa silnik benzynowy.
Problem Toyoty, to...
kalendarz 23/06 2026

Problem Toyoty, to...

Wiadomości / News

2026.06.23

... zbyt wiele modeli i wersji.
Rusza budowa nowego odcinka S10
kalendarz 22/06 2026

Rusza budowa nowego odcinka S10

Wiadomości / News

2026.06.22

Nowy odcinek S10 będzie miał długość 4,4 km.
Najnowsze artykuły:
Kupujesz diesla?

Kupujesz diesla?

Używane

2026.06.26

Te roczniki są najbardziej ryzykowne.
Toyota Off‑Road Festival 2026

Toyota Off‑Road Festival 2026

Moto fanatyk

2026.06.26

Miłośnicy terenowych Toyot spotkali się na Mazurach.
Rusza sezon driftingu

Rusza sezon driftingu

Wiadomości / Moto sport

2026.06.26

Nadarzyn rozpoczyna sezon Driftingowych Mistrzostw Polski 2026.