Vettel potwierdza: jestem kierowcą Ferrari

W 2015 roku Sebastian Vettel będzie bronił barw Ferrari.
Vettel pożegna zatem zespół Red Bull, co było tajemnicą przez kilka tygodni. Według wiarygodnych źródeł, Fernando Alonso jest już praktycznie w McLarenie. Partnerem Vettela w Ferrari w przyszłym sezonie będzie Kimi Raikkonen.
Zdaniem szefa zespołu, Marco Mattiacci’ego: „Kimi jest wielkim profesjonalistą i nie potrzebuje żadnego rodzaju presji aby osiągać wyniki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że obaj będą ze sobą współpracować, a Raikkonen jest jednym z najlepszych kierowców. Budujemy naszą przyszłość razem krok po kroku".
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Maciej Serafin na mecie „Wyścigu do Chmur”
Wiadomości / Moto sport
2026.06.24
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26