Vettel nie kupi Nurburgringu

Menedżer Sebastiana Vettela zaprzeczył, że mistrz świata F1 jest zainteresowany kupnem toru Nurburgring.
W styczniu ofertę kupna toru złożył Bernie Ecclestone. Jednak jak wynika z najnowszych doniesień, szef F1, Ecclestone wycofał się.
Wśród oferentów są firmy z Niemiec (z Düsseldorf) i USA.
Odnośnie Vettela są na razie sprzeczne doniesienia, ale najbardziej wiarygodne są informacje pochodzące od jego menedżera. Niemiec Sport Bild donosi, że teraz Vettel może być zaangażowany w kupno Nurburgring, zaś według austriackiej agencji prasowej APA, absolutnie nie.
Proces przetargowy odnośnie sprzedania toru, ponownie rozpocznie się pod koniec marca.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26