Ukradł autobus i…

Świętował 1 stycznia.
Pewien mężczyzna rankiem 1 stycznia w Santiponce w hiszpańskiej Sewilli, ukradł autobus należący do firmy Damas i udał się na krótką przejażdżkę. Lokalna policja twierdzi, że incydent miał miejsce około godz. 6:30 i podczas krótkiej podróży złodziej uderzył w dwa samochody, „pokonał” kilka płotów, ławek i latarni a następnie zaparkował przed koktajl barem.
Z uwagi na fakt, że stało się to na progu Nowego Roku, uważa się, że złodziej był pod wpływem alkoholu i dlatego zatrzymał się w barze by ponownie dokonać zakupu alkoholu przed podjęciem dalszej podróży. Jednak ktoś zauważył ten incydent i wezwał policję.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26