Tragiczny wypadek w Warszawie

Na moście Grota-Roweckiego trasy S8 w stolicy, autobus komunikacji miejskiej spadł z wiaduktu.
Do wypadku doszło dziś tj. w czwartek 25.06. Z niewyjaśnionych przyczyn autobus ZTM linii 186 przebił barierki i spadł z wiaduktu, przy czym tylna część pojazdu pozostała na wiadukcie między barierami. W wyniku wypadku zginęła 70-letnia kobieta, 18 osób odniosło obrażenia, w tym dwójka niepełnoletnich.
Obecnie ustalane są przyczyny wypadku. Wiadomo, że autobus zasilany gazem był nowy, a czas pracy kierowcy nie został przekroczony./ns/
Foto: ZTM
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26