Top Gear wróci na wiosnę?

Nowymi prowadzącymi program mają zostać Philip Glenister, Jodie Kidd i Guy Martin.
„Sunday Express” dotarł do nowych informacji odnośnie programu Top Gear. Podobno BBC jest w zaawansowanych negocjacjach z aktorem Philipem Glenisterem, dziennikarzem Channel 4 Guyem Martinem i prezenterką "Classic Car Show" Jodie Kidd. Ta trójka prowadzących miałaby zostać nowymi gospodarzami Top Gear wiosną przyszłego roku. Choć szef BBC2 niedawno zasugerował, że James May i Richard Hammond nadal mogą wrócić, to wydaje się teraz, że stacja będzie kontynuowała program z nową obsadą.
Według „Sunday Express”, były producent programu Andy Wilman wymienił te trzy nazwiska w rozmowie z wokalistą Jamiroquai, Jayem Kay, kilka dni temu podczas prywatnego spotkania w Sussex. Jak wynika ze wstępnych informacji, program powróci wiosną 2016 r.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26