Timo Glock: F1 stało się nudne

Były kierowca F1 Timo Glock skrytykował obecne wyścigi F1, określając je nawet jako "nudne".
33-letni niemiecki zawodnik, broniący barw Toyoty do 2009 r. a następnie Marussii do 2012 r. ostatecznie odszedł z F1. Obecnie bierze udział w serii wyścigów samochodów turystycznych DTM, w zespole BMW.
"DTM daje pozytywny sygnał i utrzymuje niskie koszty" - powiedział niemiecki kierowca z rozmowie z dziennikiem „Bild”. "Najbogatsze zespoły są z przodu, inni muszą zobaczyć, gdzie się znajdują. Wyścigi Formuły 1 stały się dość nudne. Z wyjątkiem Sebastiana Vettela z Ferrari, nikt nie jest w stanie utrzymać się z przodu", dodał, odnosząc się do mistrzowskiego zespołu Mercedesa.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26