Tesla znowu płonęła

W ciągu niespełna miesiąca po raz trzeci model Tesla S stanął w ogniu.
Do zdarzenia doszło wczoraj w Smyrna w stanie Tennessee. Według relacji patrolu policji, 38-letni Juris Shibayama po zjechaniu z autostrady, uszkodził podwozie samochodu pojazdu, co spowodowało pożar. Przyczyny tego wypadku są jednocześnie bardzo podobne do okoliczności pierwszego pożaru. Wtedy kawałek leżącego na jezdni metalu uszkodził jeden z modułów baterii.
Rzeczniczka firmy Elizabeth Jarvis-Shean powiedziała Reuterowi: "Nasz zespół jest w drodze do Tennessee, aby dowiedzieć się więcej o tym, co się stało. Przekażemy więcej informacji, gdy poznamy szczegóły."
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26