Suzuki i piłka nożna

Suzuki Motor Poland partnerem Górnika Łęczna.
Polskie przedstawicielstwo Suzuki rozpoczyna współpracę z drużyną GKS Górnik Łęczna, wspierając obydwie sekcje - męską oraz piłki pań.
Dodajmy, że to pierwsza tego typu współpraca w historii GKS Górnika Łęczna, w której kompleksowo wykorzystany zostanie potencjał marketingowy obu klubowych sekcji.
– Współpraca z tak rozpoznawalną i cenioną marką jak Suzuki to dla nas duże wyróżnienie. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza firma Suzuki Motor Poland, która od lat wspiera polski sport i rozumie jego potencjał. To dla nas także ważny sygnał, że warto inwestować w rozwój piłki nożnej kobiet i mężczyzn w sposób równoległy i spójny – powiedział Maciej Grzywa, Prezes Górnika Łęczna./ns/
źródło: Suzuki
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26