Skoda Kodiaq Business – limitowana wersja flagowego SUV-a

Skoda przygotowała nową wersję modelu Kodiaq z bogatszym wyposażeniem standardowym.
Kodiaq Business będzie dostępny z siedmioma jednostkami napędowymi, w tym dwiema o poj. 1.5 i 2.0 (benzynowe) oraz o mocy 150 i 190 KM (silniki wysokoprężne). W zależności od wersji, nabywcy będą mieli do wyboru automatyczną, 7-biegową przekładnię DSG lub manualną. Opcjonalnie dostępny będzie napęd 4x4.
Wersja Business bazuje na modelu Kodiaq Ambition, ale w opcji podstawowej będzie dodatkowo wzbogacony o szereg pakietów i rozwiązań. Wśród nich znajduje się m.in. przedni czujnik parkowania, bezkluczykowy system Kessy Full, system SmartLink+ obsługiwany przez radio Bolero, reflektory Full LED z funkcją adaptacji świateł oraz przyciemniane szyby tylne Sunset.
Kodiaq w limitowanej edycji posiada również specjalnie przygotowany pakiet Fresh, obejmujący: system nawigacji satelitarnej Amudsen, komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem Maxi DOT, kamerę cofania, pełne oświetlenie tylne w technologii LED, podgrzewane fotele przednie i trójstrefową klimatyzację automatyczną Climatronic oraz alarm z funkcją Safe. Samochód występuje w ośmiu wariantów kolorystycznych nadwozia. Ponadto sześć kolorów zarezerwowanych jest tylko dla odmiany Business: niemetalizowana Biel Pure oraz metalizowane: Beż Cappuccino, Brąz Topaz, Niebieski Reef, Szary Platinum i Czerń Deep Perłowy./ns/
źródło: Skoda
Zobacz podobne artykuły:
Jechał na "czołówkę" z radiowozem
Wiadomości / News
2026.07.19
Toyota i Lexus wesprze Tour de Pologne
Wiadomości / News
2026.07.18
Cztery miliony Nissana Qashqai
Wiadomości / News
2026.07.17
Chery Tiggo 8 PHEV Prestige - Bardzo dużo za niewiele
Testy / Testy
2026.07.22
Przewoźnicy transportowi patrzą już nie tylko na cenę pojazdów
Wiadomości / Gorące tematy
2026.07.20
Druga runda DMP w Katowicach
Wiadomości / Moto sport
2026.07.19