Przyłapane po raz pierwszy BMW X7

Na jednej z ulic w Bawarii został dostrzeżony w kamuflażu nowy SUV BMW.
Jak już informowaliśmy w gamie BMW pojawi się kolejny SUV, tym razem największy. Produkcją auta zajmą się zakłady w Spartanburgu w Południowej Karolinie, gdzie dotychczas powstawały modele: X3, X5, X5 M, X6 i X6 M. Zdaniem szefa BMW, Norberta Reithofera: „BMW X7 to kolejny duży model X, który będzie produkowany w naszej amerykańskiej fabryce dla rynków całego świata – co po raz kolejny podkreśla nasze silne związki z rynkiem USA”.
Nowy model zadebiutuje w 2017 lub 2018 roku jako konkurent Mercedesa GL. Konstrukcyjnie będzie się opierał na tej samej płycie podłogowej co kolejne generacje BMW serii 5 - i 7. Prawdopodobnie wnętrze będzie zapewniało miejsce dla 7 osób.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26