Po raz drugi Ogier

Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC) po raz drugi z rzędu wygrał Rajd Meksyku.
Trzecia runda Rajdowych Mistrzostw Świata padła łupem zespołu perfekcyjnego Ogiera. Zespół VW ma podwójny powód do zadowolenia, ponieważ drugie miejsce zajął Fin Jari-Matti Latvala. Trzecie miejsce zajął Thierry Neuville, który jednocześnie zapewnił pierwsze podium Hyundaiowi.
Rajdu nie ukończyła jedyna polska załoga – Robert Kubica/Maciej Szczepaniak. W sobotę na 13 OS-ie Fiesta Kubicy po raz drugi dachowała. Załoga była zmuszona wycofać się z dalszej rywalizacji.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26