Ponad 100 zawodników na Torze Poznań

W najbliższą niedzielę na kartingowej pętli Toru Poznań rozegrana zostanie III runda międzynarodowej serii Central Eastern European Rotax Max Challenge 2014.
Do tych arcyciekawych zawodów w stolicy Wielkopolski zgłosiło się ponad 100 zawodników z dziewięciu krajów. To najważniejsze w Polsce zawody Rotaxa, czyli najpopularniejszej serii kartingowej na świecie, w tegorocznym sezonie i znakomita okazja do konfrontacji naszych zawodników z europejską czołówką.
Rywalizacja na torze w Przeźmierowie rozpocznie się w niedzielę 27 lipca o godz. 8:50 od sesji treningowych. Od godz. 11:00 zaplanowano wyścigi półfinałowe w poszczególnych klasach, czyli Micro Max, Mini Max, Max Masters, KZ2, Junior Max, Senior Max oraz DD2 i DD2 Masters. Natomiast o 14:00 rozpoczną się biegi finałowe, a ogłoszenie oficjalnych wyników i ceremonię wręczenia nagród przewidziano na godz. 17:00.
Wstęp na zawody jest bezpłatny, a międzynarodowa czołówka i liczna obsada zawodników w poszczególnych kategoriach gwarantują prawdziwe emocje.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26