Odzyskany Bentley wartości 1,5 mln złotych

Policjanci w niespełna 3 godziny od momentu zgłoszenia, odnaleźli i zabezpieczyli skradzionego Bentleya.
Policjanci z komisariatu w warszawskim Wawrze zostali zaalarmowani przez właściciela samochodu o kradzieży Bentleya wartości 1,5 mln zł. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł tylko do stoiska z pieczywem. Kiedy po chwili wrócił jego samochodu nie było.
Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Przed upływem 3 godzin Bentley został zlokalizowany na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości. Policjanci zabezpieczyli auto, które wróciło do właściciela.
Aktualnie funkcjonariusze kontynuują czynności związane z kradzieżą i wyjaśniają jej okoliczności w celu ustalenia sprawcy.
źródło: Policja
Zobacz podobne artykuły:
Te marki sprzedały w Europie najwięcej
Wiadomości / News
2026.06.28
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Europa nie ma gdzie parkować ciężarówek
Wiadomości / Gorące tematy
2026.06.29
Polacy na podium Rally San Martino di Castrozza
Wiadomości / Moto sport
2026.06.28
Mini Cooper D z milionem kilometrów na liczniku
Wiadomości / Ciekawostki
2026.06.28