Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Nissan Collection - nowy program sprzedaży
kalendarz 08/06 2015

Nissan Collection - nowy program sprzedaży

Wiadomości / News / Nissan

W czerwcu Nissan Sales Central & Eastern Europe uruchomi w Polsce program sprzedaży samochodów używanych Nissan Collection.

Głównym celem programu jest oferowanie klientom najwyższej jakości pojazdów, potwierdzonej niezależnym, wiarygodnym certyfikatem. Odpowiedni stan techniczny aut oznaczonych marką Nissan Collection ma być kluczowym założeniem programu, dlatego Nissan zdecydował się na certyfikację pojazdów przez renomowaną firmę DEKRA.

Każdy samochód sprzedany w programie Nissan Collection otrzyma gwarancję na okres 12 lub 24 miesięcy (w zależności od wieku pojazdu), z pełnym pakietem assistance, obejmującym również auto zastępcze.

Nissan Collection oferuje dwa pakiety gwarancyjne - Premium oraz Standard+. Ten pierwszy przeznaczony jest dla aut marki Nissan, a zakres objętych gwarancją elementów jest niemal identyczny jak w przypadku nowego samochodu tego producenta. Gwarancja Standard+ jest natomiast przeznaczona dla pojazdów innych marek i obejmuje wszystkie główne podzespoły samochodu. W ramach obu pakietów gwarancja nie określa maksymalnego limitu kilometrów.

Warunkiem udzielenia gwarancji jest w obu przypadkach otrzymanie przez dany pojazd certyfikatu potwierdzającego jego jakość. Protokół kontrolny zawiera 150 punktów, a każdy klient już na etapie poszukiwania auta dla siebie będzie mógł zapoznać się z treścią certyfikatu na stronie internetowej Nissana.

Dodatkową zachętą dla kupującego jest bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego auta po przejechaniu pierwszych 3 000 km od daty zakupu. Nissan jest jedyną marką na rynku oferującą tę usługę. „Chcemy budować jak najlepsze relacje z naszymi klientami nie tylko do momentu sprzedaży, ale przez cały okres użytkowania pojazdu" - powiedział Maciej Parol, odpowiedzialny za wdrożenie programu w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Polska jest jednym z dziewięciu krajów w Europie, w którym działa program Nissan Collection. Warunki, którą muszą być spełnione przez wszystkie samochody objęte programem zostały określone w oparciu o najlepsze doświadczenia z innych rynków oraz analizę lokalnego rynku w Polsce.

Kryteria wyjściowe to maksymalny wiek pojazdu nie większy niż 7 lat od daty pierwszej rejestracji oraz przebieg nie wyższy niż 150 000 km.

Program Nissan Collection zostanie w pierwszej kolejności uruchomiony w 11 lokalizacjach w Polsce. „Mając na względzie zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług, na początek wybraliśmy grupę najbardziej doświadczonych dealerów. Niemniej jednak program jest otwarty dla każdego dealera Nissana, więc z pewnością liczba lokalizacji będzie sukcesywnie rosnąć" - dodał Maciej Parol.

 źródło: Nissan

Zobacz podobne artykuły:

Fuzja Renault ze Stellantisem?
kalendarz 02/03 2024

Fuzja Renault ze Stellantisem?

Wiadomości / News

2024.03.02

Czy Renault połączy się z koncernem Stellantis?
Motocykle w Galerii Wnętrz
kalendarz 01/03 2024

Motocykle w Galerii Wnętrz

Wiadomości / News

2024.03.01

9 marca br. we wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR odbędzie się specjalna prezentacja motocykli.
Elektryzujące oferty wyprzedażowe Nissana ARIYA
kalendarz 29/02 2024

Elektryzujące oferty wyprzedażowe Nissana ARIYA

Wiadomości / News

2024.02.29

Z początkiem roku Astara – oficjalny importer Nissana – obniżył ceny flagowego, w pełni elektrycznego crossovera Nissana ARIYA. Klienci mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych ofert wyprzedażowych, oszczędzając nawet do 44 000 z...

Firmy z branży

P.P.U.H. "J.M.MAZUR" Sp. z o.o. Wałbrzych

ul. Noworudzka 4A
58-308 Wałbrzych
Tel.: 74 88 78 100
http://www.jmmazur.com/
Najnowsze artykuły:
 Trzeci sezon pucharu Toyota GR Cup

Trzeci sezon pucharu Toyota GR Cup

Wiadomości / Moto sport

2024.03.03

Na sezon 2024 Toyota zaplanowała kolejne edycje imprezy GR Zlot, połączone z serią Toyota GR Cup.
Fuzja Renault ze Stellantisem?

Fuzja Renault ze Stellantisem?

Wiadomości / News

2024.03.02

Czy Renault połączy się z koncernem Stellantis?
F1 – rusza nowy sezon

F1 – rusza nowy sezon

Wiadomości / Moto sport

2024.03.01

Tegoroczny sezon będzie najdłuższy w historii.