Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Mitsubishi Eclipse i Turniej Czterech Skoczni
kalendarz 07/02 2024

Mitsubishi Eclipse i Turniej Czterech Skoczni

News / Mitsubishi

Na podium podczas zawodów stanął również Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid.

Tegoroczna, 72. edycja  turnieju rozgrywała się zarówno w ostatnim tygodniu 2023 r, jak i w pierwszych dniach nowego roku. Rywalizację o Puchar Turnieju Czterech skoczni rozpoczęły 28. i 29 grudnia serie skoków w Oberstdorfie, aby na sylwestrowe i noworoczne zawody przenieść się do  Garmisch-Partenkirchen (31 grudnia 2023 – 1 stycznia 2024 r.), a potem, tradycyjnie opuścić Niemcy i rozpocząć austriacki etap turnieju na skoczni w Innsbrucku (2-3 stycznia 2024 r.) i zakończyć w Bischofshofen (5-6 stycznia 2024 r.). W pierwszym dniu każdego z etapów turnieju odbywały się serie treningowe i kwalifikacje do przypadających w drugim dniu serii skoków finałowych. Na wszystkich skoczniach zawodom towarzyszył oficjalny partner motoryzacyjny – Mitsubishi Motors.

Japońska marka zaangażowała się w kolejny sezon sportów zimowych. Turniej Czterech Skoczni, uzyskał wsparcie sponsorskie Mitsubishi.

„Sponsorując Turniej Czterech Skoczni Mitsubishi Motors już na początku roku zwiększyło widoczność marki - dotarliśmy łącznie do 33,7 miliona osób tylko w Niemczech oraz prawie 4 milionów w Austrii. Turniej Czterech Skoczni to jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez całego sezonu sportów zimowych a skoki narciarskie wiążą się z odwagą, determinacją i kontrolą – cechami, które są także wyróżnikami marki Mitsubishi.”- powiedział Christian Andersen, szef marketingu i PR w Mitsubishi Motors w Niemczech./ns/

źródło: Mitsubishi


Tagi:
Mitsubishi, Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid, Turniej Czterech Skoczni

Zobacz podobne artykuły:

Paliwo na stacjach będzie tańsze
kalendarz 07/08 2026

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Wiadomości / News

2026.08.07

Najbardziej, o ok. 20 gr/l spadną ceny benzyny.
Ambitne plany Volvo
kalendarz 06/08 2026

Ambitne plany Volvo

Wiadomości / News

2026.08.06

Nowa strategia zostanie przedstawiona 17 września.
Ponad 5 mln Toyot w pół roku
kalendarz 05/08 2026

Ponad 5 mln Toyot w pół roku

Wiadomości / News

2026.08.05

9,1 proc. wzrostu sprzedaży aut zelektryfikowanych Toyoty.
Najnowsze artykuły:
Adrian Rzeźnik wygrał Rajd Rzeszowski

Adrian Rzeźnik wygrał Rajd Rzeszowski

Wiadomości / Moto sport

2026.08.10

19-latek objął prowadzenie po pierwszym odcinku specjalnym i nie oddał go aż do mety.
Kompakty wracają do łask

Kompakty wracają do łask

Wiadomości / Gorące tematy

2026.08.10

83 proc. Polaków uważa je za idealne auta do miasta.
Porsche Cayenne Electric w oku burzy

Porsche Cayenne Electric w oku burzy

Wiadomości / Ciekawostki

2026.08.09

Porsche kontra największy samolot świata.