Lewis Hamilton rozpoczął sezon

Hamilton wywalczył pierwsze pole position w sezonie 2015.
Reprezentant zespołu Mercedes, broniący tytułu Lewis Hamilton wywalczył pole position przed jutrzejszym wyścigiem o Grand Prix Australii w Melbourne, rozpoczynającym kolejny sezon Formuły 1.
Dla Brytyjczyka jest to 39 pole position w karierze. Podczas piątkowych treningów najlepsze czasy „wykręcał” Nico Rosberg – partner z zespołu Hamiltona. Przypomnijmy, że rok temu w Australii zwycięzcą był właśnie Rosberg a Hamilton z powodu awarii pojazdu musiał wycofać się z rywalizacji.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26