Kubica w nowym aucie i z nowym sponsorem?

Jak informują fińskie media, Robert Kubica w sezonie 2014 będzie startował w Rajdowych Mistrzostwach Świata.
Sponsorem Polaka miałby być Red Bull. Kubica prawdpodobnie będzie w przyszłym roku startował za kierownicą VW Polo. Przypomnijmy, że właśnie Polo Francuz Sebastien Ogier wywalczył w tym roku tytuł mistrza świata. Nie oznacza to jednak, że Kubica zostanie fabrycznym kierowcą VW.
Na razie nie są znane szczegóły odnośnie przyszłorocznego sezonu Polaka. Kubica może jednak pojawić się na starcie styczniowego rajdu Jänner Rallye, otwierającego sezon 2014. Jak dotąd na liście zgłoszeń nie ma nazwiska Roberta.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26