Klasa S w płomieniach

Właściciel flagowej limuzyny Mercedesa tylko dwa tygodnie cieszył się z jej posiadania.
Zupełnie nowy samochód stanął w płomieniach. Para emerytów z Nadrenii Północnej-Westfalii, swoim nowym Mercedesem S350 Bluetec podczas jazdy na drodze Ulrich Stöckl, zauważyła, że coś jest nie tak z ich autem.
Po chwili z komory silnika zaczął wydobywać się dym. Samochód pomogli gasić pracownicy jednej z pobliskich firm, a także niektóre osoby postronne. Ponadto szybko przybyła straż pożarna, ale niestety było za późno na ratowanie auta, ze względu na bardzo duże szkody.
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Pierwszy Maybach Atelier w Europie powstał w...
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.23
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26