Jechał ponad 230 km/h na S-19

Mandat w wysokości 2500 zł oraz 15 punktów karnych otrzymał kierowca Audi, który na S-19 przekroczył dopuszczalną prędkość o 115 km/h.
W miniony piątek policjanci z kraśnickiego Wydziału Ruchu Drogowego z grupy „Speed” zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Audi, który na drodze S-19 przekroczył dopuszczalną prędkość o 115 km/h.
Kierujący Audi, 64-letni mieszkaniec Warszawy, jechał z prędkością ponad 230 km/h, wyprzedzając kolejno inne pojazdy. Jego poczynania zostały zrejestrowane przez policyjny wideorejestrator w nieoznakowanym radiowozie na wysokości Modliborzyc (w powiecie janowskim).
Funkcjonariusze wystawili 64-latkowi mandat karny w wysokości 2500 zł oraz nałożyli na niego 15 punktów karnych.
źródło: Policja
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26