Hybrydowa Toyota Camry dla...
Wiadomości / News / Toyota
10.000.000 Camry wygraną w firmowej loterii w fabryce Toyoty.
Tom Keith, od 26 lat pracujący w zakładach Toyoty, wygrał samochód w zakładowej loterii. Keith jest jednym z 200 pracowników, którzy są od początku istnienia zakładu w Georgetown. fabryka pracownik, zdobył nowe marki Toyota Camry hybryda w losowaniu spośród około 7000 innych pracowników.
Keith, pracownik Działu Kontroli Jakości został zwycięzcą loterii i spośród 7000 pracowników, to właśnie on otrzymał kluczyki do swojej Toyoty Camry nr 10 000 000. Dodajmy, że model Camry produkowany jest w tym zakładzie od 1988 r.
„Jestem w szoku", powiedział weteran po tym jak okazało się, że jest zwycięzcą loterii. „Mam zamiar zaskoczyć żonę. Pracuje w Scott County Library i jeździ modelem Avalon z 2007 r. Chcę tam pojechać po południu i zaparkować nową Camry na jej miejscu parkingowym. Na pewno będzie krzyczeć".
Zobacz podobne artykuły:
Lotus Cars w Polsce
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.11
Kulisy premiery Skody Epiq w Zurychu
Wiadomości / News
2026.06.07
Od 3 czerwca jazda w kasku na hulajnodze i rowerze obowiązkowa dla dzieci
Wiadomości / Gorące tematy
2026.06.05
Lotus Cars w Polsce
Wiadomości / Wydarzenia
2026.06.11
Maciej Serafin po testach na Pikes Peak
Wiadomości / Moto sport
2026.06.09
Kulisy premiery Skody Epiq w Zurychu
Wiadomości / News
2026.06.07