Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
FLEET MARKET 2013
kalendarz 18/11 2013

FLEET MARKET 2013

Wiadomości / News

19 listopada br. odbędą się V Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej – FLEET MARKET 2013.

Tegoroczna impreza w całości będzie poświęcona procesom zakupu i zarządzania samochodem w firmie. Wystawcy branżowi przedstawią swoje flotowe nowości produktowe, a wiodące koncerny i importerzy zaprezentują najnowsze modele samochodów dedykowane dla firm.

Firma Fleet Meetings (organizator targów Fleet Market i wydawca miesięcznika FLEET) organizuje od pięciu lat największe w Europie Środkowo – Wschodniej targi FLEET MARKET dla branży flotowej. Połączone są one z premierami samochodowymi na polskim rynku, prezentacją nowości flotowych, a także konstruktywną i nierzadko burzliwą debatą na tematy i zagadnienia newralgiczne w tej młodej i wciąż rozwijającej się na polskim rynku dziedzinie.

Nad tegorocznymi, jubileuszowymi targami Fleet Market, patronat honorowy objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod przewodnictwem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Co warto wiedzieć o targach Fleet Market:

1.Fleet Market to jedyne w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej targi dla branży motoryzacyjno – flotowej oraz okazja do spotkania z całą branżą flotową i to nie tylko wystawcami (ok. 200 stoisk), ale i decydentami flotowymi (ok. 3000 osób).

2.Na targach Fleet Market zaprezentowanych jest blisko 200 wystawców, w tym m.in.: importerzy i dealerzy samochodowi, koncerny paliwowe i oponiarskie, firmy ubezpieczeniowe, dostawcy usług i produktów flotowych, szkoły jazdy i prezentacja szkoleń z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, niezależne sieci serwisowe i dystrybutorzy części zamiennych oraz organizacje i stowarzyszenia motoryzacyjne.

3.Corocznie w targach bierze udział około 3000 gości, a wśród nich, m.in.: przedstawiciele kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, fleet managerowie, dyrektorzy finansowi, kierownicy transportu, osoby mające wpływ na politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach, właściciele firm,  przedstawiciele stowarzyszeń i związków branżowych, którzy mają przełożenie na ok. 2 mln  kierowców aut firmowych w Polsce.

4.Podczas targów Fleet Market – organizowane są ogólnopolskie premiery samochodowe i prezentacja nowych produktów przeznaczonych dla flot samochodowych (m.in.: systemów bezpieczeństwa, kart paliwowych, ubezpieczeń, usług leasingowych i kredytowych, opon, akcesoriów i wyposażenia samochodów, rozwiązań IT optymalizujących zarządzanie flotami etc.).

5.Targi Fleet Market to także interesujące panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.  W tym roku temat wiodący targów FLEET MARET 2013 to: „Źródła finansowania samochodów firmowych a korzyści podatkowe dla przedsiębiorcy”. Podczas wykładów zostaną przedstawione optymalne w obowiązującym obecnie środowisku prawno-podatkowym źródła finansowania samochodów firmowych. Istotnym tematem będzie także zmiana w podatkach od 2014 r., głównie jeżeli chodzi o podatek VAT i ujednolicenie zapisów korzystania z samochodów służbowych prywatnie. Zostaną przedstawione zalety podatkowe zakupu samochodów firmowych ze środków własnych. Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytania kiedy i dlaczego opłacalny jest leasing operacyjny, kiedy leasing finansowy, a kiedy wynajem długoterminowy, średnioterminowy, a nawet krótkoterminowy. Przybliżona zostanie koncepcja leasebacku, czyli leasingu zwrotnego. Specjaliści wyjaśnią, dla jakiej floty i w jakich warunkach opłacalny i dlaczego będzie full service leasing, service leasing czy fleet management, czyli samo zarządzanie pojazdami. Nie zabraknie także wątków dotyczących kredytów samochodowych, które są coraz popularniejsze wśród małych i średnich przedsiębiorców.

6.W trakcie trwania targów FLEET MARKET 2013 nastąpi także wręczenie: statuetek Fleet Leader 2013 – wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku oraz Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego.

FLEET MARKET – umożliwia:
-pozyskiwanie nowych klientów
- wzmocnienie kontaktów z obecnymi partnerami biznesowymi
-prezentację nowej oferty i promocję swoich produktów
-zapoznanie się z ofertą innych firm
-wdrożenie na rynek nowych produktów
-wymianę wrażeń, opinii i doświadczeń wśród przedstawicieli branży
-budowanie wizerunku firmy
-promocję firmy w mediach (m.in. w prasie i telewizji)
-udział w debacie prowadzonej przez ekspertów branży.

Wystawcy tegorocznych Targów:
-importerzy i dealerzy samochodowi
-koncerny paliwowe
-koncerny oponiarskie
-niezależne sieci serwisowe i dystrybutorzy części zamiennych
-szkoły jazdy i szkolenia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym
-organizacje/stowarzyszenia, media branżowe
-kancelarie prawne
-dostawcy produktów i usług dla flot:
-leasing/CFM (car fleet management)
-ubezpieczenia
-wynajmem krótko- i długoterminowym pojazdów
-rozwiązania IT optymalizujące zarządzania flotą
-szacowanie wartości rezydualnej i remarketing
-producenci i dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania dla flot samochodowych
-GPS i monitoring
-karty paliwowe
-opony i serwisy ogumienia
-serwisy samochodowe
-akcesoria/wyposażenie

Uczestnicy/Goście Targów:
Targi Fleet Market są dla wszystkich przedstawicieli firm (w tym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw), które posiadają od 5 do 5000 samochodów firmowych, czyli:
-właściciele i prezesi firm
-fleet managerowie
-dyrektorzy finansowi
-dyrektorzy administracyjni
-kierownicy transportu
-księgowi
-dziennikarze niezależnych mediów
-przedstawiciele stowarzyszeń na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym
-przedstawiciele organizacji rządowych
-prawnicy.

Targi odbędą się 19 listopada br. (tj. we wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Udział w targach jest bezpłatny
(na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego) na: www.fleetmarket.pl.

 

Zobacz podobne artykuły:

 Kolekcjonerska Toyota GR Supra GT4
kalendarz 22/09 2023

Kolekcjonerska Toyota GR Supra GT4

Wiadomości / News

2023.09.22

Powstaną tylko trzy egzemplarze.
Nowy koncept Lexusa
kalendarz 20/09 2023

Nowy koncept Lexusa

Wiadomości / News

2023.09.20

Samochód ma być zapowiedzią produkcyjnego pojazdu elektrycznego, który zadebiutuje w 2026 r.
Lamborghini Huracan w podróży po Sardynii
kalendarz 19/09 2023

Lamborghini Huracan w podróży po Sardynii

Wiadomości / Wydarzenia

2023.09.19

Cztery wersje Lamborghini Huracan wyruszyły w specjalną podróż z salonu Lamborghini w Porto Cervo wzdłuż jednych z najpiękniejszych dróg Sardynii.
Najnowsze artykuły:
 Seat w słynnych filmach i serialach

Seat w słynnych filmach i serialach

Wiadomości / Ciekawostki

2023.09.24

Historia hiszpańskiej marki na przestrzeni lat wielokrotnie zahaczała o świat kinematografii.
 Škoda Kodiaq i Škoda Superb - Rygorystyczne testy

Škoda Kodiaq i Škoda Superb - Rygorystyczne testy

Prezentacje / Nowości

2023.09.24

Samochody były wystawiane na działanie temperatur do -30°C na północnym kole podbiegunowym i prawie 50°C na pustyni w Arizonie. Ponadto testy prowadzono w Alpach.
 Kolekcjonerska Toyota GR Supra GT4

Kolekcjonerska Toyota GR Supra GT4

Wiadomości / News

2023.09.22

Powstaną tylko trzy egzemplarze.