Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
Fleet Derby 2014
kalendarz 05/05 2014

Fleet Derby 2014

Wiadomości / News

Test samochodów flotowych Fleet Derby 2014 już 14 maja br.

Tegoroczna impreza podobnie, jak przed rokiem odbędzie się na terenie Autodromu Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127, Warszawa – Bemowo.  Samochody zgłoszone przez koncerny samochodowe do testu, będą oceniane przez jury w 16 kategoriach. W ramach plebiscytu Fleet Derby 2014 do 14 maja br. potrwa także głosowanie internetowe na stronie www.fleetderby.pl - na najlepszy produkt flotowy, usługę flotową, Motoryzacyjną Markę Flotową i Osobowość Flotową.

Plebiscyt Fleet Derby to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego. Jest to trzecia edycja tej imprezy, która na trwałe zapisała się już w historii branży flotowej w Polsce, jako nie tylko prestiżowy plebiscyt mający wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych, ale i prezentacją swoich nowości.

Test samochodów flotowych Fleet Derby 2014 będzie rozgrywał się na odcinku specjalnym legendarnego Rajdu Barbórka na Autodromie Automobilklubu Polski, na specjalnie przygotowanych próbach pozwalających sprawdzić najważniejsze parametry pojazdów. Wśród prób będą m.in.: terenowe, dla samochodów do tego przystosowanych, na płycie poślizgowej, próby sprawdzające zachowanie samochodów przy dużej prędkościach, kilka tras sprawnościowych przy użyciu symulatora dachowania i skid-cara.

Samochody biorące udział w teście Fleet Derby 2014 będą oceniane w 16 kategoriach/segmentach, zatwierdzonych przez partnera testu - Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM). Zostały wyznaczone następujące kategorie: Segment A – mini, Segment B – małe, Segment B+ – miejskie sedany, Segment C – kompaktowe (średnie, średnia niższa), Segment D – (duże, klasa średnia), Segment D premium (średnia wyższa), Segment E – reprezentacyjne (premium), mały MPV – mały VAN osobowy, duży MPV – duży VAN osobowy, mały SUV i crossover, duży SUV i crossover, Pick-up, Mały Samochód Dostawczy, Samochód Dostawczy do 2,8 t DMC, Duży Samochód Dostawczy 3,5 t DMC, Samochody Przyjazne Środowisku.

Podczas testów samochody będą oceniane przez jury składające się z grupy niezależnych fleet managerów wraz z reprezentantami wiodących firm Car Fleet Management, m.in. z Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów i wybranymi decydentami branży flotowej ze związków i stowarzyszeń (m.in. jak z: Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Instytutu Badania i Analiz Rynku SAMAR, Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polskiej Izby Motoryzacji, Automobilklubu Polski), których wiedza motoryzacyjna, długoletnie doświadczenie i niepodważalne kompetencje, pozwolą na najbardziej obiektywną i rzetelną ocenę testowanych pojazdów.

Jednocześnie na stronie www.fleetderby.pl odbędzie się od 1 marca do 14 maja 2014 r. plebiscyt Fleet Derby na najlepszy produkt flotowy i najlepszą usługę flotową, który ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług dla flot w poszczególnych z 13 kategorii. Aktualnie zgłaszane są produkty i usługi flotowe do poszczególnych kategorii. Głosować na produkty i usługi flotowe mogą fleet managerowie, a więc osoby będące bezpośrednimi ich odbiorcami.

Zdobywca największej liczby punktów w danej kategorii zostaje nagrodzony wyróżnieniem: „Fleet Derby 2014 – Produkt Flotowy" i „Fleet Derby 2014 – Usługa Flotowa" (w jednej z 13 kategorii, a zatem: USŁUGA FINANSOWA, KARTA PALIWOWA, CAR FLEET MANAGEMENT, SHORT TERM RENTAL, SERWIS, IT, GPS i MONITORING, OPONY I SERWIS OGUMIENIA, UBEZPIECZENIE, SZACOWANIE WARTOŚCI REZYDUALNEJ i REMARKETING, ECO, DEALER FLOTOWY, BEZPIECZEŃSTWO.

Na stronie internetowej www.fleetderby.pl trwa ponadto plebiscyt na Motoryzacyjną Markę Flotową oraz na Osobowość Flotową.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2014, która odbędzie się w sali bankietowej warszawskiego hotelu InterContinental 21 maja 2014 r. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa, Fleet Derby – Osobowość Flotowa oraz Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego w dniu 14  maja br. na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury.

Organizatorem Fleet Derby 2014 jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.fleetderby.pl  
 

Zobacz podobne artykuły:

Nissan na pięć gwiazdek
kalendarz 30/11 2022

Nissan na pięć gwiazdek

Wiadomości / News

2022.11.30

Po ostatnim cyklu testów bezpieczeństwa pojazdów organizacja Euro NCAP opublikowała wyniki dla najnowszych modeli, które dołączyły do gamy zelektryfikowanych Nissanów. W 100% elektryczny crossover ARIYA oraz SUV X-Trail e-POW...
 Elektryzujący pokaz Kena Blocka
kalendarz 07/11 2022

Elektryzujący pokaz Kena Blocka

Wiadomości / Wydarzenia

2022.11.07

Amerykański drifter Ken Block za kierownicą Audi S1 Hoonitron w Las Vegas.
Lukas Podolski twarzą Volkswagena
kalendarz 06/11 2022

Lukas Podolski twarzą Volkswagena

Wiadomości / News

2022.11.06

Volkswagen Samochody Dostawcze i piłkarz Lukas Podolski rozpoczynają bliską współpracę.
Najnowsze artykuły:
Nissan na pięć gwiazdek

Nissan na pięć gwiazdek

Wiadomości / News

2022.11.30

Po ostatnim cyklu testów bezpieczeństwa pojazdów organizacja Euro NCAP opublikowała wyniki dla najnowszych modeli, które dołączyły do gamy zelektryfikowanych Nissanów. W 100% elektryczny crossover ARIYA oraz SUV X-Trail e-POW...
Renault Koleos Blue 2.0 dCi 185 X-tronic Initiale Paris – Francuski pomysł na SUV-a z dieslem

Renault Koleos Blue 2.0 dCi 185 X-tronic Initiale Paris – Francuski pomysł na SUV-a z dieslem

Testy / Testy

2022.11.28

Auta z silnikiem wysokoprężnym wymierają. Także SUV-y. Jednak dla osób ceniących takie auta mamy rozwiązanie. Jest nim napędzany silnikiem wysokoprężnym Renault Koleos.
Dacia Duster AWD 1,5 dCi 115 KM 6M/T: - Warty zastonowienia?

Dacia Duster AWD 1,5 dCi 115 KM 6M/T: - Warty zastonowienia?

Testy / Testy

2022.11.23

Duster pojawił się na rynku w 2010 roku. Rumuński SUV z francuskim silnikiem od Renault i sporą dawką japońskiej technologii od Nissana szybko zawojował rynki.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.