Civic WTCC 2014

Honda opublikowała pierwszą wizualizację Civica, który w nowym sezonie wystartuje w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych WTCC FIA.
Nowy model Hondy wyróżnia się szerokimi nadkolami, kołami o większej średnicy, udoskonalonym pakietem aerodynamicznym i przedłużonym tylnym spojlerem. Ponadto zwiększono moc silnika.
W sezonie 2014 Hondę reprezentować będą Gabriele Tarquini i Tiago Monteiro oraz kierowcy prywatnych zespołów – Węgier, Norbert Michelisz z Zengo Motorsport i Marokańczyk, Mehdi Bennani z ProTeam Racing.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26