Chuchała wygrał w Świdnicy

Wojciech Chuchała z pilotem Sebastianem Rozwadowskim zwyciężyli w klasyfikacji generalnej Rajdu Świdnickiego.
Startujący Fordem Fiesta R5 wygrali dziesięć z dwunastu odcinków specjalnych rajdu, stanowiącego drugą rundę Mistrzostw Polski. Dodajmy, że wygrana w Świdnicy to jego pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach kraju.
Drugie miejsce, (strata 36,2 s.) zajęli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim (Skoda Fabia S2000), jednocześnie najszybsi na dwóch OS-ach, a na trzeciej pozycji znaleźli się Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski (Peugeot 207 S2000).
Ubiegłoroczny triumfator - Kajetan Kajetanowicz – był nieobecny. W tym roku zaplanował starty w Mistrzostwach Europy.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26