Adam Małysz trzeci w Egipcie

Na drugim etapie Rajdu Faraonów, Adam Małysz pilotowany przez Xaviera Panseri zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.
– Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu – ocenia Adam. – To był trudny odcinek, ale daliśmy radę i strata do prowadzących jest niewielka. Czuję, że walczę o najwyższe cele i to mi się bardzo podoba. Auto spisywało się bardzo dobrze. Na początku pojechaliśmy inną drogą niż reszta rajdu, ale nie straciliśmy specjalnie czasu na odnalezienie waypointu (punkt nawigacyjny). Było dużo poprzecznych przejazdów przez koleiny więc mocno nas wytrzęsło – na dziurach musiałem trochę zwalniać, bo potwornie zaczęły boleć mnie mięśnie międzyżebrowe. Nie zmienia to faktu, że i tak jestem bardzo zadowolony. Na 180-tym kilometrze doszedł nas Wasiljew i zaczęła się zażarta walka. My z prawej na wydmach, oni z lewej i tak na przemian. Na metę wjechaliśmy 7 sekund za Rosjaninem, ale na tym to polega. Twarda intensywna rywalizacja – dokładnie tak jak lubię i do czego przyzwyczaił mnie sport – kończy Adam.
Zobacz podobne artykuły:
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
Rajd Akropolu 2026
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26