Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

reklama
5 męskich gadżetów na podróż
kalendarz 14/08 2015

5 męskich gadżetów na podróż

Bez kategorii

Obojętnie czy wybierasz się w długą podróż samochodem, czy na weekendowy wypad za miasto, kilka nowoczesnych gadżetów mogą okazać się bardzo przydatne.

1.Gadżet do zdjęć

Masz już GoPro i lustrzankę oraz aparat w smartfonie i pewnie myślisz, że jesteś wyposażony. Zobacz na Youtube testy Nikona P900 z 83-krotnym zoomem optycznym i wyrzuć do kosza lornetkę. Jeśli lubisz podglądać przyrodę na pewno wpiszesz go na swoją listę nowinek. Tym aparatem zarejestrujesz szczegóły niewidoczne gołym okiem, w dodatku będziesz je mógł od razu udostępnić. Koszt od 2549 zł. Jeśli bardziej od astrofotografii lub fotografii przyrody cieszą cię pamiątki z wakacji, polecamy twojej uwadze Podo. To sprytna samoprzylepna kamerka, którą można przytwierdzić do każdej powierzchni. Dzięki temu do zrobienia selfie nie potrzebujesz już kijka. Koszt Podo w przedsprzedaży to 99 dolarów. A jeśli marzysz o zdjęciach i filmach Full HD z powietrza, w sprzedaży są już drony nie rujnujące portfela.

2.Gadżet do przechowywania pieniędzy

Clover wallet to portfel wykonany z aluminium, wielkością i wagą przypominający klasyczny skórzany. Jego przewaga poleca na zabezpieczeniu kart RFID przed zeskanowaniem, co uniemożliwia wyciek danych lub niepożądane transakcje. W portfelu można przechować maksymalnie 6 kart, 8 kluczy oraz gotówkę, co w zupełności wystarczy podczas urlopu. Clover w przedsprzedaży kosztuje 24 dol. 

3.Gadżet do pakowania

Polacy zaprojektowali torby samochodowe - rozwiązanie umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni bagażnika. Indywidualnie dobierane zestawy toreb marki Kjust dopasowane są rozmiarem do danego auta, uwzględniając zróżnicowanie litrażu w obrębie serii i rocznika. W każdym modułowym zestawie, znajdują się dwa typy toreb o różnych litrażach – ich ilość zależna jest od modelu samochodu. Ich użycie bardzo ułatwia i przyspiesza pakowanie, zwiększa bezpieczeństwo jazdy, blokując przemieszczanie się przedmiotów w bagażniku. Ponadto możemy zastosować je również poza samochodem -  jako bagaż podręczny lub torba noclegowa (overnight). Zapakowanie auta i wypakowanie toreb z samochodu zajmuje kilka sekund - na pewno docenimy to, kiedy na przykład będziemy musieli dostać się do koła zapasowego. Koszty od 599 do 1849 zł w zależności od modelu auta, dostępne na torbysamochodowe.pl.

4.Gadżet do słuchania

Choć głośniki bezprzewodowe nie są już nowością, producenci wciąż proponują coraz lepsze rozwiązania. Technologia pozwala z powodzeniem zapewnić zrównoważony dźwięk w promieniu 360 stopni,  dzięki czemu rozmieszczanie głośników z różnych stron pomieszczenia nie jest już konieczne. Bezprzewodowymi głośnikami można sterować za pomocą bluetootha – wystarczy smartfon i już masz świetnej jakości podkład muzyczny zarówno na pikniku jak i w innych okolicznościach. Koszty od 200 do kilkuset złotych.

5.Gadżet do ładowania…

…bank energii, bateria, ładowarka bezprzewodowa, albo power bank – mowa o tym samym gadżecie, bez którego trudno sobie wyobrazić wyjazd z jakimkolwiek sprzętem. Telefony, kamera, aparat, tablet, głośniki, nawigacja – to wszystko wymaga ładowania i nawet jeśli masz wystarczającą ilość gniazdek, to nie zawsze masz czas z nich skorzystać. Dobrym power bankiem naładujesz 5 smartfonów w dowolnym miejscu. A co kiedy się wyładuje? Są również modele wzbogacone panelem słonecznym. Koszty – w zależności od pojemności – od 100 do kilkuset złotych. 

galeria: [gallery ids="53442,53443,53444,53445,53446"]

Zobacz podobne artykuły:

Zobaczyć bez patrzenia
kalendarz 25/06 2015

Zobaczyć bez patrzenia

Bez kategorii

2015.06.25

Continental przygotował pierwszy w historii w pełni dotykowy ekran wykorzystujący aktywne haptyczne sprzężenie zwrotne. Nowy wyświetlacz od Continentala oparty na technologii aktywnego haptycz...
Elektroniczne lusterko wsteczne
kalendarz 14/05 2015

Elektroniczne lusterko wsteczne

Bez kategorii

2015.05.14

To nowatorskie lusterko wsteczne ma także wbudowany wideorejestrator. Model Mio MiVue R30 to najnowszy produkt, w którym wykorzystano powierzchnię lusterka jako największy na rynku wyświet...
Mini Augmented Vision – Okulary przyszłości
kalendarz 23/04 2015

Mini Augmented Vision – Okulary przyszłości

Mini

2015.04.23

Te specjalne gogle dostarczają kierowcy niezbędnych informacji. To innowacyjne rozwiązanie ma określać przyszłość komunikacji kierowcy z samochodem. „Mini Augmented Vision ukazuje, jak ...
Najnowsze artykuły:
Kia Stinger - pożegnanie

Kia Stinger - pożegnanie

Wiadomości / News

2023.01.14

Kia zakończy produkcję Stingera limitowaną edycją.
GDDKiA w 2023 r. odda blisko 260 km dróg

GDDKiA w 2023 r. odda blisko 260 km dróg

Wiadomości / News

2023.01.04

W tym roku zostanie przekroczony próg 5000 km dróg szybkiego ruchu.
 Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży

Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży

Wiadomości / Gorące tematy

2022.12.30

Elektryfikacja dużą szansą dla tego segmentu rynku.

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.