22 września – Dzień bez Samochodu

Tego dnia w wielu miastach kierowcy mogą korzystać za darmo z komunikacji miejskiej.
Akcja proekologiczna – Dzień bez Samochodu jest obchodzona w całej Europie. Ma to na celu zwrócenie uwagi na zanieczyszczenie powietrza w miastach. Kierowcy po okazaniu dowodu rejestracyjnego, mogą za darmo korzystać z komunikacji publicznej. Ponadto w stolicy bezpłatne będzie korzystanie ze wszystkich parkingów P+R.
W Warszawie dodatkowo została otwarta dla mieszkańców zajezdnia Miejskich Zakładów Autobusowych przy ul. Ostrobramskiej./ns/
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26