209 km/h po „esce”

Jazda S-7 kosztowała 2500 zł i 15 punktów karnych.
W środowy poranek, 11 września br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej, zatrzymali w Łącznej do kontroli drogowej Bentleya. Kierujący pojazdem 51-latek z Mazowsza przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 80 km/h. Jechał krajową „siódemką” 209 km/h! Został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 500 zł oraz 15 punktami karnymi.
Tego samego dnia policjanci drogówki rozliczyli nieodpowiedzialnego rowerzystę w Suchedniowie. Trzeźwy 24-latek z powiatu koneckiego zignorował przepisy i podróżował ekspresową rowerem. Mężczyzna ukarany został mandatem, a potem stróże prawa bezpiecznie pilotowali cyklistę do najbliższego zjazdu z trasy szybkiego ruchu.
źródło: Policja
Zobacz podobne artykuły:
„Nigdy nie powstanie elektryczny model 911”
Wiadomości / News
2026.06.26
Rusza budowa nowego odcinka S10
Wiadomości / News
2026.06.22
Toyota Off‑Road Festival 2026
Moto fanatyk
2026.06.26
Rusza sezon driftingu
Wiadomości / Moto sport
2026.06.26